• Go2Slovakia
  • Go2Slovakia
  • Go2Slovakia
  • Go2Slovakia
  • Go2Slovakia

Go2Slovakia   

Словакия - Проживание Показать всё

Dependance Aphrodite ★ ★ ★

Термальний курорт Раєцке теплиці відомий відмінними лікувальними ефектами термальних джерел TAI якісними спа-послугами.  Бо в приємній обстановці парку клієнти TAI гості курорту отримують оптимальні умови розміщення для в готельних комплексах -  Вілла Маргарета 3 * Villa Flora 3 *  готель Laura 2 *  TAI  готель  Мала Фатра * 3.
Dependance Aphrodite
Dependance Aphrodite ★ ★ ★
Словакия, Жилинский край
Город: Rajecké Teplice
Курорт Раецке Теплице
Бронирование
mail@go2slovakia.eu
Skype: go2slovakia.eu

прибудова Афродіта

Крім чотиризіркового готелю Афродіта  пропонується розміщення в 4 готельних комплексах різних категорій, які розташовані в в безпосередній близькості від бальнеологічного центру СПА АфродітаВ приємній заспокійливої обстановці парку, біля озера з фонтанами TAI кам'яними скульптурами клієнти TAI гостей курорту Раєцке теплиці  отримують Оптимальні Умови розміщення для в готельних комплексах :

  • Вілла Маргарета 3 *
  • Villa Flora 3 *
  • Готель Mala Fatra 3 *
  • Laura Готель 2 *

Все знаходиться поруч, зосереджено близько бальнеологічного центру СПА Афродіта Основою для курортного лікування в Раєцке є теплиці Термальна вода мінеральна .

Курорт Раєцке Тепліце

ціни

Отель Villa Margareta 3*, Villa Flora 3*, Hotel Mala Fatra 3*

04.01.–28.03.2018
03.04.–23.12.2018
Одноместный номер43.00 €
Двухместный номер40.00 €
Апартамент *50.00 €
Дополнительная кровать (3-12)15.00 €
Дополнительная кровать35.00 €
Цены указаны в EUR за 1 человек/ночь, двухместный номер и апартаменты при проживании 2 человек. Дети до 3 лет бесплатно без дополнительной кровати.
Вартість проживання включає:
Сніданок , парковка , Wi-Fi інтернет .
Вхід в оздоровчий центр Водний світ:
. Закритий термальний басейн, кімната відпочинку, тепідарій, відкриті термальні нові басейни
Щодня 1 вхід в Водний світ протягом 3 годин, безкоштовний доступ до фітнес , 
 
Додатково оплачується:
. Курортний збір EUR 0,90 за особу, за ніч
доплата За напівпансіон становить Für дорослих - 10 євро, для дітей 5 євро.
Ціна Для повний пансіон становить Für - 20 дорослих EUR, для дітей 10.

проживання

Вілла Маргарета 3 *

Вілла Маргарета 3 * - Ексклюзивне розміщення в 8 номерах категорії вищого стандарту з можливістю приємного проведення часу для в саду з фонтаном. Користуються рецепцією TAI рестораном Клієнти готелю Фатра 3 * .

Вілла Маргарета


Двомісний номер
і Устаткування номерів:  телефон, ТБ (сателіт), радіо, кухонний куточок, ванна кімната.

Вілла Маргарета


Villa Flora 3 *

Villa Flora 3 * -  Пансіонат в безпосередній Розташований близькості від озера в курортному парку . Місткість 15 місць. Подається для в ресторані Харчування готелю Фатри  (близько 200 м) для в або ресторані Рибальського бастіону - 100 м.

Двомісний номер 
і Устаткування номерів:  телефон, ТБ (сателіт), радіо, кухонний куточок, ванна кімната.

Villa Flora


Laura Готель 2 *

Готель Laura 2 * - Лаура знаходиться на в готелі, Motel ареалі річного термального пляжу . Розміщення для в готелі Клієнти Лаура відвідують пляж Spiele . Bместітельность 18 готелі номерів і 2 номери класу LUX .   

готель Laura


Двомісний номер LUX
Устаткування номерів: телефон, ТБ, радіо, ванна кімната, холодильник.

готель Laura


Готель Mala Fatra 3 *

Готель Фатра 3 * - Готель, курортному парку для в недалеко від розташована  готелі 4 * Афродіта з бальнеологічним центром. Місткість:  26 номерів .

Villa Flora


Двомісний номер і
Устаткування номерів: телефон, сателітне ТБ, радіо, холодильник, ванна кімната, їдальня, літня тераса, ОБМІНУ валют Пункт і для сховище цінних речей на рецепції .

Villa Flora

Розваги

З курорті Раєцке теплиці ! Ви будете відмінно себе почувати для в будь BpeMH року - релаксацію для в термальній воді влітку Spiele з'єднати з пішою прогулянкою або прогулянкою на велосипеді, взимку покататися на лижах для в найближчих лижних центрах або приїхати навесні TAI милуватися пробуджується природою, або восени - падаючими осінніми листям і яскравими фарбами природи, яка готуватися до зимового сну.

Приємною для в заспокійливої обстановці парку , з озера близько фонтанами і скульптурами кам'яними Клієнти і гостей курорту отримують Умови розміщення Оптимальні в готельних комплексах . Все знаходиться поруч, зосереджено близько бальнеологічного центру.

Готель Афродіта

Лаура готель


Риболовецький Бастіон Ресторан ОСТАННІЙ
Ресторан МИНУЛОГО риболовецький Бастіон знаходиться на в мальовничому місці, прямо на острові в центрі курортного озера.

Готель Афродіта


Гольфпарк Раец

Раєцке Тепліце Курорт nabízí клієнтам проживають за в готелях курорту 20% з вхід Für знижку nemokami майданчик для в гольф для в Гольфпарк Раец. Гольфпарк ареалу Околиці Пропонують для Безліч можливостей приємного проведення вільного часу .

Гольфпарк є ареалом в чудовому місці , з природними водними територіями. Ареалі підготовлені В якісні ігрові майданчики продам для гравців будь-якого рівня . Гольфпарк ареалу Околиці Пропонують для Безліч можливостей приємного проведення вільного часу . Раец є Гольфпарк для ВТІЛЕННЯ місцем гольфового стилю життя .

В околицях Раец-ВІДРАЗУ Харубіна виростають два Ігрових Поля , ОДНЕ меншого розміру з 9 ямками , і велике поле з 18 ямками на площі близько 66 гектарів . Майданчик для відпрацювання ударів, чіппінг-грін, паттінг-грін для тренувань, клаб-хаус, є частинами, які включені в проект.

Готель Афродіта

Dependance Aphrodite

Rajecké Teplice - Žilina
LAT: 49.1268700 = 49° 7' 36.732"
LON: 18.6838570 = 18° 41' 1.8852"

Контакт

Словакия
   
Skype: Go2Slovakia.eu
E-mail mail@go2slovakia.eu
 
   Мы говорим по-русски
 
✔   Цены без накруток
 *
 *

Туры

Проживание рядом

Что следует посмотреть

Меню